Serie A

Juric dhe De Zerbi, kandidaturat e Fiorentinës për stolin!

Fiorentina është ende pa trajner për sezonin e ardhshëm. Me Iachinin që u rikthye për të zëvendësuar Prandellin e dorëhequr, drejtuesit kanë në mendje disa alternativa por disa skuadra po luftojnë ende për objektiva ndaj nuk ka qartësi për timonierin e ardhshëm. Gattuso që pëlqehet nga Comissio nuk do të japë përgjigje deri në qershor ndërsa De Zerbi kërkon garanci për investime teksa së fundmi po rriten kuotat e Ivan Juriç. Ky i fundit po bën shumë mirë me Veronën dhe është gati të nisë një projekt më ambicioz siç është Fiorentina por drejtuesit nuk duan të nxitohen dhe po presin fundin e sezonit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency