Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Juve-Barça negociojnë për Andre Gomes

Barcelona dhe Juventus janë ulur në tryezën e bisedimeve për të diskuatuar mundësine e transferimit të Andre Gomez në Torino. Drejtori i juventusit, Beppe Marotta ka bërë një ofertë zyrtare në adresë të klubit katalanas që kërkon të marrë sa më shumë kohë për ta vlerësuar këtë ofertë.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Kategoria Superiore

Kastrioti ka kryer tri përforcime në ditën e fundit të merkatos. Klubi krutan ka siguruar shërbimet e Arturo Reginaldos, Moustapha Camara dhe Stuart Gjetës....

Kategoria Superiore

Pas dy vitesh në Turqi mes Superligës dhe Ligës së Parë ku u aktivizua me Menemenspor dhe Boluspor, Gentian Selmani rikthehet në Abissnet Superiore....