Merkato

Juve bën “pazar” në Francë, synon talentin Camavinga!

Juventus vazhdon të monitorojë me sukses talentin e Rennes, Eduardo Camavinga. 18-vjeçari me shumë mundësi do të largohet nga klubi francez në fund të sezonit dhe bardhezinjtë janë pozicionuar mirë për të përfituar të parët gjatë merkatos së verës. Marrëdhënjet mes klubeve janë shumë të mira, sidomos pas huazimit të Ruganit te ekipi i drejtuar nga Julien Stephan. Francezët e vlerësojnë futbollistin 50 milionë Euro, shifër që bardhezinjtë nuk kanë ndërmend të shpenzojnë. Drejtuesit e “Zonjës së Vjetër”, për të arritur te mesfushori mund të shfrytëzojnë pikërisht kartën Rugani, i cili tashmë është pjesë e Rennes në huazim, për të arritur te Camavinga.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency