Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Juve, hapet pista Andre Gomes

Andre Gomes mund të largohet nga Barcelona për t’iu bashkuar Juventusit në Serinë A. Pas një sezoni në hije te Blaugranat, portugezi pritet të transferohet te kampionët e Italisë, të cilët mendojnë se mund ta përshtasin më lehtë 24-vjecarin në skemat e Allegrit. Me blerjen e Paulinhos dhe afrimin e mundshëm të Seri, për Gomez hapësiat te Barca do të ishin minimale.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Kategoria Superiore

Kastrioti ka kryer tri përforcime në ditën e fundit të merkatos. Klubi krutan ka siguruar shërbimet e Arturo Reginaldos, Moustapha Camara dhe Stuart Gjetës....

Kategoria Superiore

Pas dy vitesh në Turqi mes Superligës dhe Ligës së Parë ku u aktivizua me Menemenspor dhe Boluspor, Gentian Selmani rikthehet në Abissnet Superiore....