Kupa e Italise

Juve-Milan pa tifozët miq, U23-shi bardhezi në karantinë

Të mërkurën e ardhshme është në program ndeshja e kthimit të Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Milanit në “Allianz Stadium”, ndërsa mbetet ende e paqartë nëse ky takim do të luhet me praninë e tifozëve apo me dyer të mbyllura.

Qeveria italiane, në një video-konferencë me kryetarët e rajoneve, ka propozuar që sfida të luhet me dyer të hapura, por të ndalohet prania e tifozëve nga disa rajone të caktuara, që cilësohen edhe si më të prekurit nga Coronavirusi.

Në rajonin e Piemontes nesër përfundon edhe ndërprerja një javore e aktiviteteve sportive dhe nga e hëna gjithçka duhet t’i rikthehet normalitetit, por gjasat janë që përballja e të mërkurës në mbrëmje të luhet pa praninë e tifozëve milanezë dhe atyre që banojnë në Lombardi.

Ndërkohë Juventusi U23 ka përfunduar në karantinë, pasi një lojtar i Pianeses, skuadër me të cilët bardhezinjtë u përballën më 23 shkurt, ka rezultuar pozitiv ndaj virusit që ka vënë në alarm botën mbarë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency