Merkato

Juve piketon mbrojtësin e Realit për korsinë e djathtë

Ashraf Hakimi është një nga futbollistët që po shkëlqen këtë sezon me fanellën e Borussias së Dortmundit, ku është huazuar nga Reali i Madridit.

Mbrojtësi shpreson që në fund të sezonit të rikthehet në Madrid, por vështirë se do të gjejë vend në formacionin e Zidane, pasi në krahun e djathtë të mbrojtjes francezi beson verbërisht Dani Carvajaltit.

Për këtë arsye klube të shumta kanë nisur punën për të mundësuar transferimin e Hakimit, ndërsa së fundi në këtë garë është futur edhe Juventusi, që kërkon të marrë pikërisht mbrojtësin verdhezi për korsinë e djathtë.

As De Siglio dhe as Danilo nuk bindin në atë krah, ndaj edhe Sarri shpesh i ka besuar Juan Cuadrados, por tani drejtuesit pritet të nisin bisedimet me Realin e Madridit, për të marrë mbrojtësin, kartoni i të cilit vlerësohet rreth 40 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency