Futboll

Juve, tjetër tentativë për Balde

Juventus kthen sërish sytë nga Keita Balde i Lazio-s. Klubi bardhezi që prej kohësh tenton firmën me senegalezin, i ka propozuar një tjetër ofertë ekipit bardhekaltër.

20 milionë Euro, plus 5 të tjera bonuse është oferta që “Zonja e Vjetër” i ka vendosur në pjatë Lazio-s. Megjithatë presidenti Claudio Lotitot është i qartë, nuk dëshiron më pak se 30 milionë Euro për 22-vjeçarin. Gjithsesi merkato mbyllet më 31 Gusht dhe deri atëherë gjithçka mund të ndodhë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency