Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Juventus “dorëzohet” për mbrojtësin e Villarreal, Aston Villa pranë 26-vjeçarit

Aston Villa është shumë pranë Pau Torres.

Mbrojtësi i Villarreal ka refuzuar rinovimin dhe kontrata e tij skadon në verën e vitit 2024, ndaj spanjollët janë bërë gati për të dëgjuar ofertat.

Lexo edhe: 

Juventus tashmë është dorëzuar, kjo pasi Villarreal kërkon jo më pak se 30 milionë euro.

Sipas medieve spanjolle, Aston Villa kërkon të përfitojë dhe ka nisur bisedimet me agjentin, ndërsa mbeten skuadra më e interesuar për kartonin e lojtarit.

Anglezët kërkojnë të përfitojnë edhe nga trajneri Emery, i cili ka punuar me Pau Torres në kohën që trajneri drejtonte “nëndetësen e verdhë” në sezonet 2020-2022.

Lajme të tjera

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Featured

Lionel Messi refuzon Barcelonën. Ylli argjentinas ka marrë vendimin final për të ardhemn e tij, teksa ka zgjedhur të transferohet në Shtetet e Bashkuara...