Serie A

Juventus fillon të lëvizë, James Rodriguez më pranë!

Merkato e janarit ka vetëm pak ditë që është mbyllur, por drejtuesit e klubeve të ndryshme europiane, vazhdojnë punën e tyre duke vëzhguar lojtarë të cilët do të tentohen të transferohen gjatë merkatos verore. Një prej këtyre është edhe Juventus që po planifikon një goditje të madhe, James Rodriguez.

Kolumbiani i cili është në pronësi të Realit të Madridit dhe që për momentin është transferuar në formën e huazimit tek Bayern Munich, duket se nuk ka ndërmend të qëndrojë edhe sezonin e ardhshëm në Bavari. Ndërkohë, një deklaratë e Wilson Rodriguez që është edhe babai i James ka ndezur edhe më shumë shpresat e bardhezinjve. Wilson ka deklaruar se ndaj djalit të tij kanë ardhur shumë oferta dhe një kalim tek Juventusi është një ide e mirë, kjo edhe për faktin se kolumbiani është mik i Cristiano Ronaldos.

Në fakt ky i fundit vetëm pak ditë më parë i bëri një ftesë publike James Rodriguez-it, për t’ju bashkuar Zonjës së Vjetër. Nga ana tjetër drejtuesit e klubit torinez kanë nisur bisedimet me Jorge Mendes që është gjithashtu menaxheri i kolumbianit prandaj dhe transferimi tek Juventus duke mëse i mundshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency