Merkato

Juventus nuk heq dorë nga Milik!

Juventus nuk heq dorë nga Arkadiusz Milik. Edhe pse sulmuesi kaloi në janar te Marseille, këta të fundit janë në krizë këtë sezon dhe moskualifikimi në Champions League do të detyrojë klubin të heq dorë nga polaku. Vetë sulmuesi nuk ka asnjë klauzolë në kontratë që e pengon të firmosë me Juventusin ndaj dhe bardhezinjtë do të hidhen në sulm menjëherë në fund të sezonit për të rikthyer në Serinë A ish-bomberin e Napolit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency