Serie A

Juventus zyrtarizon largimin e Marottës, hapet rruga për Interin

Ndërprerja e raportit të bashkëpunimit mes Juventusit dhe Beppe Marottës, ishte diçka e ditur prej ditësh, por sonte ka ardhur edhe komunikata zyrtare e klubit bardhezi.

Në të thuhet se klubi i Juventusit ka zgjidhur kontratën e bashkëpunimit me tashmë ish Administratorin e Deleguar, ndërsa i ka njohur atij edhe një dëmshpërblim prej 723.550 eurosh, për shkëputjen e marrëdhënies së punës.

Vetëm pas kësaj komunikate, Beppe Marotta është tashmë i lirë për të nënshkruar me cilindo klub, që ka interes për shërbimet e tij, ndërsa mediat italiane këmbëngulin se ai do t’i bashkohet Interit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency