Merkato

Juventusi arrin akordin për talentin argjentinas

Juventus ka riaktivizuar negociatat për të nënshkruar me një nga talentet e futbollit argjentinas. Prej kohësh bardhezinjtë janë vënë në ndjekje të Matias Soule por për shkak të diferencave me drejtuesit e Velez Sarsfield operacioni ishte drejt dështimit ndërsa tani mësohet se Paratici ka arritur akordin me agjentin dhe familjen e 16-vjeçarit. Ky i fundit nuk do të rinovojë kontratën me klubin argjentinas dhe do të zbarkojë verën e ardhshme në Torino ndërsa do të firmosë një kontratë me shumë bonuse me Juventusin ku fillimisht do të aktivizohet me të rinjtë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency