Merkato

Juventusi, gati të bëjë çmenduri për Sanchon

Protagonist absolut me Borussia Dortmundin dhe me përfaqësuesen e Anglisë, Jadon Sancho mbetet lojtari më i kërkuar për merkaton e janarit. Sulmuesi ka kohë që ndiqet nga Barcelona, Real Madridi dhe disa ekipe të mëdha angleze, por së fundmi listës i është shtuar edhe Juventusi.

Klubi Italian është gati të bëjë çmenduri për ta transferuar në Torino 19-vjeçarin. Sipas medieve nga përtej Adriatikut, “Zonja e Vjetër” është gati të vërë në dispozicion një buxhet prej 150 milionë urosh për të siguruar Sanchon.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency