Futboll

Juventusi me shumë mungesa sfidon Crotonen për vendin e 3-të, në fushë edhe Sevilla!

Futbolli europian nuk mungon në ekranin e Supersport as këtë të hënë. Vëmendja më e madhe do të jetë te sfida që do të mbyllë javën e 23-të në Allianz Stadium mes Juventusit dhe Crotones. Pikën e parë në këtë kampionat skuadra kalabreze e mori pikërisht përballë bardhezinjëve në një barazim 1-1 në fazën e parë dhe ekipi i Pirlos duhet ta vlerësojë maksimalisht Crotonen nëse dëshiron të marrë maksimumin e pikëve për të ruajtur hapin e skuadrave të tjera krysuese dhe për të bërë një kapërcim domethënës në renditje nga vendi i 6-të në të 3-in. Pa emra të rëndësishëm si Bonucci, Chiellini, Cuadrado, Arthur, Rabiot e Dybala, Juventusi do të përpiqet me dyshen Ronaldo-Kulusuveski përpara të rikthehet te fitorja dhe të marrë tre pikët e radhës në kampionat. Këtë sfidë do të keni mundësi ta ndiqni live në ekranin e Supersport ashtu si edhe duelin që mbyll javën e 24-t të La Ligas mes Osasunas dhe Sevillas me andaluzianët që janë dukshëm të avantazhuar për të marrë maksimumin e pikëve dhe për t’u ngjitur përkohësisht në vendin e 3-të të renditjes.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency