Serie A

Juventusi në ankth, dëmtohet Ronaldo

Cristiano Ronaldo nuk do të marrë pjesë në miqësoren që do të zhvillohet brenda familjes në qëndrën stërvitore të Juventusit Villar Perosa. Ylli portugez do t’a ndjekë sfidën por nuk do të zbresë në fushë për shkak të një dëmtimi të lehtë muskular që ka pësuar në aduktorin e kofshës së majtë. Në ditët e ardhshme CR7-ta do të zhvillojë stërvitje të diferencuar dhe aty do të kuptohet më mirë gjëndja e tij. Mbetet për t’u parë nëse Ronaldo do të rikuperohet për sfidën e parë të kampionatit atë ndaj Parmës më 24 gusht në Tardini, por prania e yllit luzitan në këtë sfidë është vënë në rrezik të madh. Nëse nuk do të rikuperohet 100%, Sarri nuk do ta rrezikojë Ronaldon as për takimin ndaj Parmës. Dëmtimi i Ronaldos gjithsesi është një lajm i keq për Maurizio Sarrin dhe për të gjithë popullin bardhezi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency