Merkato

Juventusi në avantazh ndaj M.United për Jadon Sancho!

Në merkaton e verës do të ketë një duel të ashpër mes Manchester United dhe Juventusit për të blerë kartonin e talentit anglez Jadon Sancho. Djajtë e Kuq interesohen prej kohësh për yllin e Dortmundit por sëfundmi ka hyrë në garë Juventusi që e pëlqen sëtepërmi yllin e ri të futbollit anglez dhe jo vetëm. Sipas mediave angleze, bardhezinjtë krahasuar me Manchester United janë në avantazh për një fakt të thjeshtë.  Juventusi e ka të sigurt praninë në Champions League për sezonin e ardhshëm, ndërkohë që United është ende në garë për të siguruar një vend në Champions. Kartoni i Jadon Sanchos, kushton midis 120 deri në 150 milionë euro, të paktën kjo është shifra që kërkon të përfitojë Borussia e Dortmundit nga shitja e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency