Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Juventusi në ndjekje të Cancelo e Spinazzolas

Juventusi dëshiron të blindojë sa më parë repartin e prapavijës. Drejtuesit bardhezinj vazhdojnë tratativat me Valencian për mbrojtësin e djathtë Joao Cancelo. Për kartonin e portugezit, klubi nga “Mestalla” kërkon shumën e 25 milionë Eurove.

Gjithashtu bardhezinjtë janë në bisedime edhe me Atalantën për të prishur me konsensus huazimin e Spinazzolas, por bergmaskët nuk dëshirojnë të provohen nga shërbimet e 27-vjeçarit këtë sezon.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Kategoria Superiore

Kastrioti ka kryer tri përforcime në ditën e fundit të merkatos. Klubi krutan ka siguruar shërbimet e Arturo Reginaldos, Moustapha Camara dhe Stuart Gjetës....

Kategoria Superiore

Pas dy vitesh në Turqi mes Superligës dhe Ligës së Parë ku u aktivizua me Menemenspor dhe Boluspor, Gentian Selmani rikthehet në Abissnet Superiore....