Merkato

Juventusi përgatit parakontratën në janar me Ramsey-n

Aaron Ramsey sezonin e ardhshëm me shumë mundësi do të veshë fanellën bardhezi të Juventusit. Sipas “Daly Mail”, për mesfushorin uellsian të Arsenalit, që në përfundim të sezonit do të jetë lojtar i lirë, interesohen edhe Liverpooli me Chelsea-n, por kampionët e Italisë janë në avantazh për sigurimin e të drejtave sportive të 27-vjeçarit.

Mësohet se drejtuesit e Juventusit kanë vendosur të nënshkruajnë një parakontratë që në janar, moment kur Ramsey do të ketë të drejtë të futet në bisedime me ekipe të tjera. Nëse skuadra torineze nuk do të paguajë për kartonin e mesfushorit, atëherë do t’i siguronte një pagë që kap shifrën 250 mijë paundë në javë.

Liverpooli dhje Chelsea e tundojnë Ramsey-n për faktin që do të qëndronte në Angli me familjen e tij, por me Juventusit do të kishte mundësinë të fitonte me lehtë trofe si dhe të luante përkrah Cristiano Ronaldos.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency