Serie A

Juventusi përmbys Lazion dhe mban gjallë shpresat për titull!

Juventusi i Andrea Pirlos mban gjallë shpresat për të mbrojtur titullin në Serie A, me një fitore 3-1 me përmbysje ndaj Lazios, një sukses që e ngushtoi diferencën e bardhezinjëve me Milanin e vendit të dytë në vetëm 1 pikë. Sfida e Allianz Stadium, u kthye në një malore për bardhezinjtë pasi Joaquin Correa kaloi në epërsi Lazion pas një gabimi të Chiesas me një kundërsulm vrastar në minutën e 14-të. Nga ky moment, loja mori një tjetër rrjedhë me Juventusin që ishte më kërkues dhe që gjeti golin e barazimit në minutën e 39-të. Në pjesën e dytë skena ishte e gjitha për Alvaro Moratën, që realizoi dy herë duke udhëhequr bardhezinjtë drejt suksesit. Kishte minuta në fraksionin e dytë edhe për Cristiano Ronaldon, me portugezin që gjithsesi nuk arriti të linte shenjë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency