Serie A

Juventusi prezanton Perin, pritet Emre Can

Vetëm pak ditë pas vendimit final të Gigi Buffon për t’u larguar nga Juventusi, bardhezinjtë kanë gjetur zëvendësuesin e tij. Skuadra torineze ka vënë në dispozicion të Massimiliano Allegrit ish portierin e Genoas, Matia Perin.

Ky i fundit ka nënshkruar një kontratë 4-vjeçare me Juventusin, ndërsa në arkat e skuadrës së Genoas do të kalojnë 12 milionë euro menjëherë dhe 3 të tjera në formë bonusi.

Bashkë me Szczesnyn, Perin do të diskutojë një vend titullari në formacionin e Juventusit, që këtë sezon do të ketë sërish prioritet suksesin në Europë, që i mungon prej shumë sezonesh.

Merkatoja e bardhezinjve vijon, ndërsa gjatë javës së ardhshme pritet të prezantohet edhe mesfushori turko-gjerman, Emre Can. Ky i fundit mbylli bashkëpunimin me Liverpoolin dhe do t’i bashkohet Juventusit me parametra zero.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency