Merkato

Juventusi tenton të ribashkojë dyshen Benzema-CR7!

Juventusi po projekton ribashkimin e Cristiano Ronaldos me Karim Benzema. Sulmuesi francez ka vetëm pak kohë që ka rinovuar kontratën e tij me Los Blancos por në vitin 2020, Benzema ka shënuar vetëm 2 gola dhe nuk po kalon një moment shumë të mirë që Reali të vazhdojë të besojë tek ai për një kohë të gjatë. Një shitje e mundshme e Benzema në verën e ardhshme edhe mund të ndodhë me Los Blancos që do të vihen në kërkim të një qëndërsulmuesi më të ri në moshë, ndërkohë nga e gjitha kjo situatë kërkon të përfitojë Juventusi që është gati të ribashkojë Benzema me CR7-ën që me eksperiencën e tyre të tentojë të fitojë Champions Leaguen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency