Serie A

Juventusi trajton si normal Ronaldon, i mohon prezantimin në stil hollivudian

Asnjë prezantim në stilin hollivudian për Cristiano Ronaldon. Të hënën ylli portugez do të prezantohet zyrtarisht te Juventusi por dita e parë e CR7-ës si bardhezi do të jetë krejt normale dhe si e të gjithë futbollistëve të tjerë. Fillimisht portugezi do të zhvillojë vizitat mjekësore ndërsa më pas do të dalë përpara gazetarëve në sallën e konferencave në Allianz Stadium. Nuk do të ketë një festë speciale siç u përfol fillimisht, por një prezantim shumë të thjeshtë dhe pa praninë e tifozëve të cilët ishin të gatshëm të mbushnin shkallët e Allianz Stadium për t’i uruar mirëseardhjen 5-herë fituesit të Topit të Artë. Diçka të tillë Juventusi e bëri publik gjatë prezantimit të mbrojtësit portugez Joao Cancelo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency