Kupa e Italise

Juventusi triumfon në derbi dhe shkon në gjysmëfinale

Juventusi është gjysmëfinalistja e fundit e Kupës së Italisë dhe do të përballet me Atalantën për të tentuar kalimin në finale. Bardhezinjtë e Allegrit triumfuan me rezultatin 2-0 në derbin ndaj Torinos, falë golave të Douglas Costës në pjesën e parë dhe Mario Mandzukiç në të dytën.

Juventusi dominoi derbin dhe nuk e vuri për asnjë moment në diskutim kualifikimin, duke treguar edhe një herë se në Itali është favoritja numër 1, për të fituar të 2 trofetë.

Në gjysmëfinale, bardhezinjtë do të përballen me Atalantën, e cila eliminoi mbrëmjen e kaluar Napolin, ndërsa Milan-Lazio do të jetë gjysmëfinalja tjetër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency