Merkato

Ka 13 oferta në tavolinë, por Sturridge ende nuk vendos dot për të ardhmen

Mund të tingëllojë e çuditshme por Daniel Sturridge aktualisht lojtar pa kontratë pasi në 30 qershor i përfundoi marrëveshja me Liverpoolin ka në tryezë plot 13 oferta nga 13 klube të ndryshme për të vijuar karrierën. Në Itali e duan Atalanta dhe Bologna, në Spanjë, Real Betis, Leganes e Valladolid në Shtetet e Bashkuara të Amerikës DC United dhe Philadelphia, në Francë Marseille, në Gjermani Eintracht Frankfurt dhe në Turqi e do Fenerbahce. Por edhe pse ka kaq shumë interes në drejtim të tij Sturridge ende është i pavendosur dhe do të marrë dhe disa ditë të tjera kohë për të vendosur përfundimisht se në cilin kampionat do të transferohet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency