Gossip

Ka mbetur i papunë, Allegri shkon “kollovar” te Ambra Angiolini

Massimiliano Allegri ka vendosur të bëjë një vit pushim, pas 5 vitesh të mbushura me suksese në stolin e Juventusit, ndërsa kohën maksimale po ia dedikon të fejuarës së tij, Ambra Angiolinit.

Së fundi, revista e përjavshme italiane “Chi” raporton se Angiolini po kryen punime në shtëpinë e saj në Brescia, ku pritet të jetojë bashkë me Allegrin.

Lajmi gjen konfirmime edhe nga miq të çiftit ,të cilët sigurojnë se edhe momentalisht, Ambra dhe Max janë thuajse tërë kohës bashkë, ndërsa nuk mungojnë as planet për një dasmë së afërmi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency