Premier League

Ka mbetur pa ekip, Jack Wilshere pritet të rikthehet te Arsenali

Pasi u rrit në ekipet e moshave të Arsenalit, Jack Wilshere debutoi me “topçinjtë” kur ishte vetëm 16-vjeç dhe shumë shpejt u shndërruar në një titullar të mesfushës së skuadrës që atëherë drejtohej nga Arsene Wenger.

Megjithatë prej 5 vitesh karriera e futbollistit anglez ka marrë tatëpjetën dhe pas dy eksperiencave te Bournemouth e një te West Ham ndërmjet, e sheh veten pa skuadër, ndonëse ka vetëm 29 vite mbi supe.

Së fundi Wilshere ka takuar drejtuesit e Arsenalit dhe ka arritur një marrëveshje paraprake për të rinisur stërvitjen në klubin londinez, me shpresën që do të bindë trajnerin Arteta për t’u bërë zyrtarisht pjesë e “topçinjve”.

Mesfushori pritet të vihet nën urdhrat e trajnerit spanjoll brenda kësaj jave dhe do të ketë kohë deri në fund të muajit për të treguar se vlen ende dhe është gati të rikthehet të veshë fanellën e Arsenalit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency