Serie A

Ka miratimin e Rangnick, Milani pranë mesfushorit të talentuar hungarez

Dominik Szoboszalai është objektivi i merkatos për Milanin këtë verë, me kuqezinjtë që kanë nisur negociatat me austriakët e Salzburgut, të cilët kanë pronësinë e kartonit të futbollistit 20-vjeçar.

Hungarezi është pjesë e skuadrës së parë austriake prej 3 sezonesh, por së fundi ka shpërthyer në lojë, duke u shndërruar në një titullar fiks dhe në 41 ndeshje në kampionat me Salzburgun, ka shënuar 10 gola.

I cilësuar si një nga mesfushorët më premtues dhe që ka pëlqimin maksimal të trajnerit gjerman Ralf Rangnick, Szoboszalai vlerësohet rreth 20 milionë euro nga austriakët, shifër kjo tërësisht brenda parametrave të Milanit.

Për më tepër, mesfushori u përshtatet fiks politikave të klubit kuqezi, që synojnë të afrojnë të rinj me perspektivë, ashtu siç kanë vepruar kohët e fundit me emra si Theo Hernandez, Rafael Leao, etj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency