La Liga

Ka oferta nga Kina, Bale do largimin në janar, por Reali…

Gareth Bale nuk dëshiron të vazhdojë te Real Madridi dhe insiston të largohet kur të hapet dritarja e ardhshme e transferimeve në muajin janar.

Futbollisti nga Uellsi, i cili ishte një këmbë e gjysmë jashtë klubit “merengues” verën e kaluar, është i mërzitur në Madrid dhe insiston që klubi mbretëror t’i marrë në konsideratë disa ofertat që ai ka, kryesisht nga Kina.

Sipas asaj informacioneve që vijnë nga Spanja, përfaqësuesit e Gareth Bale po e shtyjnë Real Madridin që të pranojë prishjen e marrëveshjes, por drejtuesit e “Los Blancos” nuk janë dakord, sepse lojtari është në planet e Zidane për pjesën e mbetur të sezonit, pavarësisht faktit se marrëdhënia mes të dyve thuajse nuk ekziston.

Javën e kaluar, gazeta Marca publikoi një lajm sipas të cilit Shanghai Shenhua kishte kontaktuar Bale më synimin për të nënshkruar me të gjatë merkatos së dimrit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency