Futboll

Ka oferta për Arnautovic, te West Ham mendohen…

Një ofertë prej 35 milionë paund nga Kina ka vënë në alarm drejtuesit e West Ham.

Bëhet fjalë për lojtarin më të rëndësishëm të sulmit, Marko Arnautoviç i cili sapo është rikthyer në fushë pas një dëmtimi.

Nuk bëhet ende i ditur emri i klubit kinez që ka bërë ofertën por Pellegrini e ka refuzuar ndërsa drejtuesit mund të tundohen vetëm nëse oferta arrin në 50 milionë paund.

Sulmuesi austriak ka një kontratë deri në vitin 2022 me Hamersat të cilët shpenzuan 23 milionë paund në verën e 2017-ës për ta blerë nga Stoke City dhe ende nuk është shprehur nëse do të pranonte transferimin në kampionatin kinez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency