Serie A

Ka probleme me financat, Roma gati të sakrifikojë një mes Zaniolo dhe Under

Ndryshimet e mëdha që prekën Romën këtë vit në stafin teknik pritet të kenë pasoja edhe në bilanc. Mungesa në Champions League këtë vit do të thotë për klubin 60 milionë euro më pak ndaj dhe drejtori Sportiv, Petrachi mund të jetë i detyruar verën e ardhshme të sakrifikojë njërin mes Zaniolos dhe Cengiz Under. Të dy talentet e skuadrës rinovuan së fundmi kontratat e tyre por edhe për shkak të fair play-t financiar njëri mes tyre do të largohet dhe sipas shtypit italian pritet të jetë Zaniolo. 20-vjeçari ka vlerë më të lartë se sulmuesi turk dhe ndërkohë ofertat për të janë të konsiderueshme dhe arrijnë në 60-70 milionë euro.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency