Bundesliga

Ka probleme me gishtin e madh, Neuer rrezikon 3 muaj jashtë!

Nuk ka paqe për Manuel Neuer. Pasi humbi pothuajse të gjithë sezonin e kaluar për shkak dëmtimi, portieri dhe kapiteni i Bayern Munich i cili ende nuk është rikthyer në formën e tij më të mirë rrezikon të mbyllë përpara kohe edhe këtë sezon. Neuer ka probleme me gishtin e madh të njërës dorë, nyjet lidhëse të të cilit po krijojnë probleme serioze te portieri shtatlart dhe nëse analizat e konfirmojnë diçka të tillë që Neuer ka probleme me ligamentet e gishtit të madh atëherë ai rrezikon të qëndrojë për rreth 3 muaj larg fushave të futbollit dhe të mbyllë përpara kohe këtë sezon. Në rast të kundërt mund ta kalojë me disa javë terapi, megjithatë e sigurtë është mungesa e portierit të Bayernit në sfidën e parë të raundit të 1/8-ave të Champions League ndaj Liverpoolit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency