Lajme

Ka probleme me zemrën, Silvio Berlusconi shtrohet në spital

Silvio Berlusconi, udhëheqësi i Forza Italia dhe presidenti i Monza (ish-presidenti i Milanit), u dërgua me urgjencë në qendrën e kardiologjisë në Monako, në Principatë, ku iu nënshtrua testeve për shkak të “një problemi aritmologjik të zemrës”.

Alberto Zangrillo, mjeku i tij personal e konfirmoi këtë për ANSA-n:

“Të hënën shkova urgjentisht atje ku banon përkohësisht presidenti, në jug të Francës, për shkak të një përkeqësimi. Pasi e vizitova, i sigurova shtrimin urgjent në spital në qendrën e kardiologjisë në Principatën e Monakos, sepse e konsiderova të rrezikshëm transportin drejt Italisë”.

Berlusconi ishte në Valbonne, një qytet afër Nisës, në Jug të Francës, ku jeton vajza e tij Marina. Sipas Zangrillos, kushtet e Berlusconit u përkeqësuan tri ditë më parë, aq sa ai u detyrua të shtrohej në spital.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency