Tenis

Ka probleme në gju, Nadal tërhiqet nga Mastersi i Parisit

Ai ishte favoriti kryesor për të triumfuar në Mastersin e Parisit por në mënyrë surprizë Rafael Nadal, numri 1 i Botës u tërhoq nga turneu 1000 pikësh që po zhvillohet aktualisht në kryeqytetin francez dhe që po transmetohet live në ekranin e Supersport. “Nuk jam në gjëndje të luaj edhe tre ndeshje të tjera në këtë turne”, deklaroi tenisti iberik në konferencën për shtyp, duke bërë të ditur se problemet me gjurin e kanë detyruar të tërhiqet, vetëm pak orë përpara përballjes çerekfinale ndaj serbit Filip Krajinovic. Nadal i bëri një nder të madh tenistit ballkanas i cili u kualifikua në fazën gjysmëfinale pa zbritur fare në fushë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency