Eredivisie

Ka probleme në zemër, Blind rrezikon të mbyllë përpara kohe karrierën

Mbrojtësi i Ajax, Daley Blind rrezikon të braktisë futbollin për shkak të problemeve shëndetësore. Ish-lojtari i Manchester United, duket se ka probleme në zemër, cka mund ta detyrojnë që të heq dorë përfundimisht nga sporti. Gjatë ndeshjes ndaj Valencias në Champions League, Blind kishte shfaqur vështirësi dhe klubi e dërgoi që të bënte kontrolle të hollësishme, nga ku u zbulua se ai kishte miokardi. 29-vjeçarit i është kërkuar që të ndalë të gjitha aktivitetet sportive për momentin, por në kushte të tilla, vështirë se mund të kthehet të luajë sërish. Edhe klubi i Ajax njoftoi se Blind nuk do të udhëtojë drejt Katarit për fazën përgatitore në janar, pasi do të qëndrojë në Amsterdam për tu rikuperuar.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency