Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Ka qenë e dashura Balotellit dhe Stërlingut, ndahet nga jeta në mënyrë misterioze modelja e njohur

Bota e modelingut dhe pasarelave mban zi për vdekjen e papritur në rrethana misterioze të Tabby Brown, modele londineze. Deri më tani nuk dihet shkaku konkret i vdekjes së një prej modeleve më të njohura në Mbretërinë e Bashkuar, e cila famën e saj ia detyron edhe të qenit balerinë, aktore dhe influencuese në rrjetet sociale.

Tabby Brown ka bashkëpunuar me markat dhe kompanitë më të mira të modës, si dhe është përfolur për romancat me dy futbollistët e njohur: Mario Balotelli dhe Raheem Sterling.

Lexo edhe: 

Me sulmuesin italian Tabby ishte në një lidhje shtatëmujore. Të dy u takuan në një klub nate:

“U dashurova vërtet me Marion, kundër mendjes sime. Ai më tha se donte të krijonte familje. Më pas kuptova se do të bënte një fëmijë me ish- partnere, kishte lajme të shumta për të për festa me femra të tjera… Kështu që mbaroi. Ai e mori keq, nuk ishte refuzuar kurrë nga një femër”, do të deklaronte në atë kohë modelja tashmë e ndjerë.

Ajo filloi të takohej me Raheem Sterling në vitin 2016, por lojtari tashmë ishte fejuar me partneren e tij në atë kohë, Paige Millian.

Lajme të tjera

Champions League

Me një barazim spektakolar 3-3, Manchester City merr një farë avantazhi ndaj Realit të Madridit, duke qenë se sfidën e kthimit do ta luajë...

Premier League

Armando Broja mund të përdoret nga Chelsea për të balancuar financat, duke u nxjerrë në shitje. Blutë kanë shpenzuar shuma marramendëse në sesionet e...

Champions League

E cilësuar si një finale e parakohshme Real Madrid-Manchester City rezultoi e tillë edhe në aktin e parë çerekfinal të Ligës ss Kampionëve. Në...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...