Kategoria Superiore

Ka tension te Kukësi, Gjici kërkon tre fitore radhazi!

Mungesa e rezultateve përcillet gjithmonë me tension tek skuadra e Kukësit. Ambiciet e verilindorwve kanë gjithmonë si synim titullin kampion, ndërkohë që rezultatet e arritura sëfundmi kanë prishur disi qetësinë.

Dy disfatat e fundit ndaj kundërshtarve direkt në garën për titull me Skëndërbeun dhe Partizanin, eklipsuan 4 sukseset e arritura më herët. Tensioni u shoqërua edhe më një debat publik mes trajnerit Armando Cungu dhe sulmuesit Reginaldo. Për të qetësuar disi situatën mes palëve u desh dhe ndërhyrja e drejtorit sportiv  të Kukësit Nderim Nexhipi.
Debati u sheshua ndërkohë që tashmë vendi i është lënë fushës së blertë. Presidenti i bluve, Safet Gjici kërkon që në tre ndeshjet e ardhshme skuadra të arrijë tre fitore, në të kundërt do të jetë vetë numri një i klubit që do të zbresë në terren dhe do të bëjë rolin e rregullatorit. Kalendari për Kukësin duket i vështirë, krahas sfidës me Kastriotin që të paktën në letër duket një rival i kalueshëm, dy ndeshjet pasardhëse flasin ndryshe. Laçi në fillim dhe më pas Flamurtari.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency