Boks

Kafshon kundërshtarin si Mike Tyson, por skualifikohet (pamjet)

Boksieri anglez, Kash Ali, i inspiruar nga legjenda Mike Tyson. Në përballjen me kundërshtarin e tij nga Liverpooli David Price në një duel për peshat e rënda, Ali u kujtoi të apasionuarve të boksit gjestin e shëmtuar të Mike Tyson ndaj Evander Holyfield.

Në raundin e pestë të përballjes, Kash Ali e rrëzon kundërshtarin në mes të ringut dhe në mënyrë të pabesueshme i ngul dhëmbët në bark, duke mos e kontrolluar veten. Pamjet tregojnë qartë David Prize që I drejtohet gjyqtarit me fjalët: “Ref (gjyqtar), po më kafshon!”

Kash Ali, 27 vjeç, i pamposhtur në 15 duele, u skualifikua pas veprimit të shëmtuar, ndërsa rivali i tij deklaroi: “Ai është një fatkeqësi për atë që bëri.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency