Futboll

Kaka: CR7 te Juventus, reklama më e mirë për Serie A

Ish-fantazisti i Milanit, Ricardo Kaka është rikthyer të flasë për kampionatin italian, ndërsa është ndalur veçanërisht te ai që u quajt transferimi i shekullit, Cristiano Ronaldo te Juventusi.

“Për kampionatin italian ardhja e Cristiano Ronaldos është e shkëlqyeshme. Është një emër i madh i futbollit. Do të tërheqë vëmendjen drejt Serie A. Shpresoj që kjo që ka bërë Juventus do të inkurajojë ekipet e tjera, në veçanti Milanin që më intereson që të bëjë një ristrukturim jo vetëm në fushë, por në të gjithë strukturën e klubit. Mendoj se Juventus është një rast i veçantë. Pavarësisht të gjitha problemeve të futbollit italian dhe krizës në vend, arriti të ristrukturohej dhe të jetë një klub në nivel të lartë”, deklaroi Kaka.

Braziliani ka kaluar periudhën më të bukur të karrierës së tij në kampionatin italian, teksa mbërriti në vitin 2003 dhe për 6 sezone “pushtoi” botën me Milanin, duke fituar edhe Topin e Artë në vitin 2007.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency