Kupa e Shqiperise

Kalendari i ngjeshur shtyn Kupën

Federata Shqiptare e Futbollit për shkak të kalendarit të ngjeshur ka vendosur të shtyjë ndeshjet e para e raundit të 2-të të Kupës së Shqipërisë që ishin në program këtë të mërkurë. FSHF, ka gjetur një datë të lirë në kalendar dhe këto sfida do të luhen në datën 29 nëntor . Ndeshjet e kthimit të këtij raundi ndërkohë do të luhen në 13 dhjetor. Në këtë fazë të Kupës së Shqipërisë spikat dueli Tirana-Vllaznia me bardheblutë që do të kenë përballë ekipin që u dha goditjen e fundit drejt rënies nga kategoria.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency