KALENDARI

Momentalisht të gjithë aktivitetet sportive janë ndërprerë si rrjedhojë e situatës së jashtëzakonshme të krijuar me përhapjen e koronavirusit. Supersport ndërkohë po kujdeset për të risjellë në ekranin tuaj momentet më historike të Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe ndeshje të tjera të mëdha. Faleminderit!

 

E PREMTE, 3 PRILL 2020

SS2 – SSHD2

08:00-10:30         BASKET FEMRA: SPANJE – FRANCE Finale Euro 2019

10:30-12:30          FAN ZONE 2 PRILL

12:30-16:30          BOTERORI 2018 GOLAT

16:30-19:00          FLAMENGO – RIVER Libertadores 2019

19:00-21:00          BRAZIL – ARGJENTINE Miqesore 2019

21:00-23:00          BARCELONA – ATL MADRID 17-18

23:00-01:00          MILAN – INTER 17-18

01:00-03:00          INTER – MILAN 17-18

03:00-04:00          PORTUGALI – FRANCE Boterori 2006

04:00-06:00          SEVILLA – REAL MADRID 17/18

06:00-08:00          REAL MADRID – SEVILLA 17/18

 

 SS3 – SSHD3

 08:00-10:00          FERIZAJ – PRISHTINA  2019-2020

10:00-12:00          DRITA – BALLKANI   2019-2020

12:00-14:00          BYLIS – LACI   Faza 2 2019

14:00-16:00          LUFTETARI – SKENDERBEU  Faza 2 2019

16:00-18:00          TEUTA – PARTIZANI     Faza 2 2019

18:00-20:00          TIRANA – FLAMURTARI   Faza 2 2019

20:00-22:00          VLLAZNIA – KUKESI   Faza 2 2019

22:00-23:30          BOKS: KLITSCHKO – JOSHUA 2017

23:30-02:00          BRAZIL – PARAGUAJ C America 2019

02:00-04:00          ATALANTA – INTER 18/19

04:00-06:00          INTER – ATALANTA 18/19

06:00-08:00          SHQIPERI – ZVICER 2016

 

SS4HD

00:00 – 20:00       INFO

20:00 – 08:00       INFO

 

SS5HD

00:00 – 20:00       INFO

20:00 – 08:00       INFO

 

SS6HD

00:00 – 20:00       INFO

20:00 – 08:00       INFO

 

SS7

00:00 – 20:00        INFO

20:00 – 08:00       INFO

 

E SHTUNE, 4 PRILL 2020

SS2 – SSHD2

08:00-10:00          MARSEILLE – SALZBURG UEL 17-18

10:00-12:00          FAN ZONE 2 PRILL

12:00-14:30          SALZBURG – MARSEILLE UEL 17-18

14:30-16:30          ARSENAL – ATL MADRID  UEL 17-18

16:30-18:30          ATL MADRID – ARSENAL UEL 17-18

18:30-20:00          VITI 2007: REVIEW

20:00-21:20          LAMTUMIRA LALA-SKELA

21:20-23:30          MARSEILLE – ATL MADRID UEL 17-18

23:00-01:00          2005: CH LEAGUE REVIEW

01:00-05:15          BOKS: DUBOIS – GORMAN

05:15-07:00          FEDERER – NADAL Wimbledon 2008

07:00-08:00          BRAZIL – FRANCE Boterori 2006

 

 SS3 – SSHD3

 08:00-10:00          GJILANI – LLAPI   2019-2020

10:00-12:00          BALLKANI – FLAMURTARI    2019-2020

12:00-14:00          LACI – TIRANA    Faza 2 2019

14:00-16:00          BYLIS – LUFTETARI  Faza 2 2019

16:00-18:00          KUKESI – SKENDERBEU      Faza 2 2019

18:00-20:00          PARTIZANI – VLLAZNIA    Faza 2 2019

20:00-22:00          KUKESI – TIRANA    Faza 3 2019

22:00-00:00          JUVENTUS – LAZIO Superkupa 2019

00:00-01:00          BOKS: KHABIB – POIRIER

01:00-03:00          ROMA – MILAN 17/18

03:00-05:00          MILAN – ROMA 17/18

05:00-08:00          SERBI – SLLOVENI EuroVolley Finale 2019

 

SS4HD

00:00 – 20:00       INFO

20:00 – 08:00       INFO

 

SS5HD

00:00 – 20:00       INFO

20:00 – 08:00       INFO

 

SS6HD

00:00 – 20:00       INFO

20:00 – 08:00       INFO

 

SS7

00:00 – 20:00       INFO

20:00 – 08:00       INFO

 

 

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency