Spanjë

Kalim me parametra zero/ Marrëveshja e fshehtë e Asensios me Barçën, ja për sa vite do firmosë

Marco Asensio pritet të kalojë te Barcelona verën e ardhshme dhe kjo konsiderohet si tradhtia më e madhe.

Sipas raportimeve nga Spanja, sulmuesi i Real Madrid ka arritur marrëveshjen me katalanasit dhe pritet që në verë të firmos për katër vite me ta.

Verën e ardhme 26-vjeçari do të jetë lojtar i lirë, kështu që Barça nuk do të shpenzojë për afrimin e tij.

Spanjolli dëshiron që të jetë vendimtar në skuadrën ku do luajë dhe duke pasur parasysh që te Reali nuk ka hapësirën e dëshiruar pritet që atë ta gjejë te klubi “blaugrana”.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency