Serie A

Kalinic drejt rikuperimit, Musacchio ok për derbin

Sipas të gjitha parashikimeve Nikola Kalinic sulmuesi kroat i Milanit do të jetë gati për të luajtur në derbin e kësaj të Diele ndaj Interit. Bomberi 29-vjeçar  i cili humbi dy sfidat e fundit të kombëtares kroate për shkak të një dëmtimi duket se ka lënë gjithcka pas, edhe pse nuk do të jetë në gjëndjen e tij më të mirë.

Ndërkohë mbrojtësi argjentinas Mateo Musacchio është riaftësuar plotësisht dhe ndryshe Kalinic do të jetë 100% i gatshëm për derbin e Madoninës. Luca Antonelli nga ana tjetër, do të mungojë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency