Serie A

Kaloi testet mjekësore, Juventusi zyrtarizon marrëveshjen me Rabiot

Adrien Rabiot është zyrtarisht futbollist i Juventusit. Dita e parë si juventin e mesfushorit francez nisi rreth orës 08:30 me vizitat mjekësore në qendrën J Medical. Pasi kontrollet përfunduan me sukses, ish-futbollisti i PSG-së u zhvendos në zyrat qendrore të klubit bardhezi, ku firmosi një kontratë 4-vjeçare.

Rabiot ka përfituar 10 milionë euro bonus për nënshkrimin e kontratës si dhe do të paguhet 7 milionë euro neto në sezon. Prezantimi i mesfushorit do të bëhet të martën, në orën 11:00.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency