Merkato

Kalou drejt transferimit në SHBA!

Salomon Kalou kërkon të largohet sa më parë nga Hertha Berlin. Sulmuesi 34-vjeçar i cili luan prej 5 sezonesh në ekipin gjerman e shikon të ardhmen në Major League Soccer ku synon të nënshkruajë edhe kontratën e fundit si futbollist profesionist. Kalou ka marrë disa oferta dhe u kërkon drejtuesve ta lënë të lire pasi në mars nis dhe sezoni i ri në SHBA por drejtuesit po hezitojnë. Sulmuesi ka kontratë deri në qershor me Herthan dhe aktivizohet shumë pak ndaj dhe palët po negociojnë për ta mbyllur bashkëpunimin përpara qershorit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency