Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

“Kam vuajtur nga kanceri i lëkurës në fytyrë”, Neuer: I jam nënshtruar tre operacioneve deri tani

Portieri i Bayern Munich-ut, Manuel Neuer, ka zbuluar se vuajtur nga kanceri në lëkurë në fytyrë, gjë që e detyroi t’i nënshtrohej tri herë operacioneve.

Neuer shkoi në “Instagram” të mërkurën për të treguar se ai vuante nga kanceri i lëkurës e shkaktuar nga dielli, ndërsa tashmë theksoi se gjithmonë përdor krem si një masë mbrojtëse për të mos u detyruar t’i nënshtrohet operacioneve të tjera.

“Meqenëse ne vazhdimisht stërvitemi dhe luajmë jashtë dhe gjithashtu na pëlqen ta kalojmë kohën e lirë në natyrë, është thelbësore që ne të mbrohemi nga dielli.”-tha ai.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...