Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Kampion Europe me Sevilla-n, mbrojtësi i United drejt Arabisë Saudite

Alex Telles është lojtari i radhës i cili ka marrë një ofertë nga Arabia Saudite.

30-vjeçari është pjesë e Manchester United, ndërsa sezonin e kaluar u aktivizua te Sevilla në formë huazimi, duke triumfuar në Europa League.

Lexo edhe: 

Për shërbimet e brazilianit interesohet Al-Nassr, me skuadrën e Cristiano Ronaldo-s që vijon punën për të ndërtuar një skuadër shumë kompetitive për sezonin e ri, por ka ende punë me FIFA-n.

Mbrojtësi është informuar mbi kushtet financiare dhe është shumë pranë firmës më skuadrën arabe, ndërkohë që kontrata e tij me skuadrën angleze përfundon verën e ardhshme dhe vlerësohet rreth 10 milionë euro.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...