Tenis

Kampioni bullgar me Koronavirus, mori pjesë në “Adria Tour”

Grigor Dimitrov, pozitiv me Koronavirus. Tenisti bullgar ditët e fundit kishte marrë pjesë në “Adria Tour”, e zhvilluar në Serbi dhe Kroaci, së bashku me emra të tillë si Novak Djokovici, Alexander Zverev, Dominic Thiem, Ante Coric. Madje zhvilloi edhe një ndeshje ekzibicioni në basketboll në qytetin e Zarës të enjten e kaluar. Nëpërmjet një postimi në Instagram, 29-vjeçari sqaroi:

“Doja të njoftoja fansat dhe miqtë e mia u ktheva në Monaco dhe jam pozitiv me COVID-19. Dua të sigurohem që kushdo që ka patur kontakt me mua të bëjë testin për të marrë më pas masat e nevojshme në rast pozitiviteti. Do të vinte shumë keq nëse do t’u shkaktoja dëme të tjerëve. Jam në shtëpi dhe po e marr vetën. Faleminderit për mbështetjen tuaj, kini kujdes!”

Dimitrov zbriti në fushë në Beograd për etapën e parë të turneut të ideuar nga Djokovic për qëllime bamirësie ndërsa më 12 qershor ishte i pranishëm në “Novak Tennis Center” për një event dedikuar fëmijëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency