Kategoria Superiore

Kamza i bën letër Dukës, ankohet për gjykimin

Ndonëse ishte një nga skuadrat që nga të gjithë u cilësua si surprizë e Superiores, Kamza është rikthyer zyrtarisht te objektivi fillestar, të luftojë për mbijetesë.

Skuadra nga periferia e kryeqytetit nuk fiton prej disa javësh, ndërsa Teuta dhe Vllaznia tani kanë vetëm një pikë më pak se ata në renditje. Për më tepër, nga Kamza është larguar dhe trajneri Ndreu, për t’i lënë vendin Julian Ahmatajt, që debutoi me humbje ndaj Skënderbeut.

Gjithsesi, duket se përveçse te vetja, kamzalinjtë kanë gjetur problemin edhe te gjykimi, ndërsa i kanë dërguar një letër edhe presidentit të FSHF-së, Armand Dukës.

Në letër klubi i Kamzës evidenton gabimet e arbitrave në dëm të tyre, gjatë këtyre javëve dhe kërkon më shumë përgjegjësi dhe ‘Fair Play’ në javët në vijim.

Ja letra e Kamzës, drejtuar kreut të FSHF-së, Dukës:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top