Kategoria Superiore

Kamza prezanton Zguron, firmos kontratë 2-vjeçare

Flitej prej ditësh për një kalim të tijin te Kamza por tashmë gjithçka është zyrtare. Vangjel Zguro është futbollisti më i ri i skuadrës nga periferia e kryeqytetit. Lojtari te Kamza do të mbajë fanellën me numrin 31. Mbrojtësi i majtë i afruar pas prishjes së kontratës me Luftëtarin, firmosi kontratë dy-vjeçare dhe u prezantua nga drejtori i Kamzës, Xhesjan Qarri.

To Top