La Liga

Kandidati për president i Barçës, kërkon të ribashkojë Messin me Guardiolën!

Rikthimi i Pep Guardiolës te Barcelona mund të bindë Lionel Messin të rinovojë kontratën me blaugranat dhe të qëndrojë gjatë në Camp Nou, i këtij mendimi është kandidati për president i Barçës Victor Font i cili nëse arrin të marrë drejtimin e Barcelonës në zgjedhjet e ardhshme do ta bëjë një tentativë për të rikthyer trajnerin katalanas në Camp Nou. Dëshira e tij është një dhe e vetme t’i shikojë sërish Messin dhe Guardiolën në Camp Nou, të parin në fushë dhe të dytin në stol dhe do të provojë me të gjitha mënyrat për ta bërë realitet diçka të tillë. Tashmë mbetet për t’u parë nëse Font do të zgjidhet president dhe nëse Guardiola do të lërë Manchester City-in për t’u rikthyer te katalanasit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency